השליחות שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים להשיב את כוחות הריפוי הפנימיים שלהם בכדי להיות בריאים יותר ולהנות מאיכות חיים טובה יותר.

טוב שבאתם!

אני שמחה שאתם כאן, זה אומר שאכפת לכם מהבריאות שלכם ואתם מוכנים לקחת אותה צעד קדימה 🙂

שמי איילת כהן ואני הומאופתית קלאסית מוסמכת R.C.HOM
כהומאופתית, העבודה שלי היא לעזור לכם להשיג בריאות טובה יותר, בצורה טבעית ועדינה, שאינה כוללת כימיקלים ופועלת לחזק אתכם מבפנים ולשפר את איכות חייכם.
מזה 17 שנה אני מנהלת קליניקה מצליחה בהרצליה, אליה מגיעים ילדים ומבוגרים, עם בעיות בריאות שונות.
אני מאמינה שבריאות, זה משהו הרבה יותר עמוק מממדים תקינים. כשאני עוזרת למטופלים שלי להיות בריאים, אני למעשה עוזרת להם לחיות את החיים שלהם ללא מגבלות וללא הפרעות, דבר שיוצר אצלם שגשוג ויכולת להגשים את עצמם. לא תאמינו כמה אנשים עוצרים את עצמם מלחיות את החיים שעליהם חלמו בגלל בעיות בריאותיות.
זה למעשה מה שאני עושה בקליניקה שלי, למשל, לקוחה שלי לשעבר, שהגיעה אלי עקב מיגרנות מהן סבלה במשך שנים, סיפרה לי שוויתרה על קידום בקריירה כיוון שידעה שהמיגרנות משביתות אותה למספר ימים בחודש (ותמיד בהפתעה) ולא תוכל לבצע את תפקידה במלואו. בדיוק בשביל מקרים כאלה למדתי הומאופתיה. אותה לקוחה נפרדה מהמיגרנות לאחר הטיפול ההומיאופתי וסיכמה במשפט "חבל שלא הכרתי אותך קודם".

מלבד הטיפול במיגרנות אצל נשים, מומחיות נוספת שלי ותחום הקרוב מאד לליבי הוא ילדים, כאם אוהבת לשניים משלי, אני רואה בעבודה עם ילדים שליחות שבאה מהלב. ילדים מגיבים כל כך טוב להומאופתיה, כיוון שעל פי רוב, רמת הבריאות שלהם היא טובה, הם לא מלאים בתרופות ולא סובלים מבעיות ארוכות שנים.
ואכן, מגיעים אלי ילדים עם בעיות קשב וריכוז, שההורים שלהם בחרו שלא לתת טיפול תרופתי וחיפשו אלטרנטיבה לפתרון הבעיה, וגם ילדים שמתמודדים עם בעיות רגשיות שונות, כגון חרדות, משברים, קשיים חברתיים,  שלא הצליחו להתגבר עליהם לבד וזקוקים לעזרה חיצונית. במקרה זה ההומאופתיה עוזרת להם ובגדול! 

טפול בילדים על הרצף האוטיסטי הוא תחום נוסף מאתגר ומרגש, שכל התקדמות בו היא עולם ומלואו, גם עבור הילד וגם עבור משפחתו.

כדי להגיע לתוצאות האלה לא הסתפקתי בלימודי בסיס בהומאופתיה בארץ, אלא עברתי הכשרה של כמה שנים בבית ספר בינלאומי ללימודי הומאופתיה גבוהים, השקעה שאת הפירות שלה אני רואה כל יום בעבודה עם האנשים שבאים אלי.
הניסיון שצברתי במשך השנים, הפך אותי להומאופתית עם אחוזי הצלחה גבוהים.
זה קשור ביכולת לדייק בבחירת הטיפול הנכון עבור כל אדם ואדם וביכולת להבין מהם הגורמים למחלה, מה מפריע לאדם להיות בריא ואיך ניתן לחזק אותו.
כל אדם זה סיפור אחר. אצל אחד הרקע לבעיות הקשב והריכוז הוא רגשי ואצל האחר הוא גנטי. לאחת מופיעה מיגרנה סביב המחזור ולאחרת מלחץ וסטרס.
וכאשר הסיבות אינן אחידות, גם הטיפול אינו אחיד ומשתנה מאדם לאדם.
זו הסיבה שכל תהליך איתי נפתח, באבחון מקיף, שמאפשר לי, להבין את המצב של כל אחד ואחת מהמטופלים ומה מפריע להם להיות בריאים, ברמה הפיזית, הרגשית והמנטלית.
רק אחרי האבחון, אני בונה תכנית טיפול מיוחדת, שמותאמת לכל אחד ואחת מהמטופלים שלי באופן אישי. אין אצלי סדרת טיפולים גנרית שמתאימה לכולם, הכול מתבצע בהתאמה אישית, כולל הקצב ומספר הטיפולים – כל זה, כדי שהטיפול יהיה שורשי ועמוק, ואתם תיהנו מריפוי אמיתי, ולא רק מהקלה זמנית.
אבל מעבר לדברים הטכניים של הטיפול, אני רוצה לשתף אותך במשהו אישי ולספר לך, שהדבר שהכי מרגש אותי, זה לקבל הודעה מאימא מאושרת שמספרת לי, איך הבת שלה בכיתה ג', שהתקשתה בקריאה, התחילה תוך חודשיים לקרוא לבד ספרים.
או אמא שהתמודדה עם טלפונים חוזרים מבית הספר עקב בעיות התנהגות קשות של בנה, שמספרת לי שכבר חודשיים מאז תחילת הטיפול שלא צלצלו אליה אפילו פעם אחת.

או ילד עם אוטיזם, שהחל לתקשר טוב יותר עם הסביבה ומצליח לנהל שיחה שלמה עם הוריו. 
או לקבל טלפון מאישה שסבלה שנים ממיגרנות, ומודיעה לי שכבר עברה שנה מאז שסיימה את הטיפול אצלי והמיגרנות לא חזרו, וכמה זה שיפר את איכות חייה…
אלו הדברים שמרגשים אותי, ונותנים לי כוח להמשיך לעשות מה שאני עושה.