שירותים

בעיות קשב וריכוז בילדים

הורים, למה להסתפק בתרופה כימית שעובדת רק 8 שעות ומלווה בתופעות לוואי, כשאפשר לפתור את הבעיה מהשורש בעזרת טיפול טבעי? הורים רבים שמגיעים אלי, עברו בשלב זה או אחר, התלבטות האם לתת רטלין או לא.
מצד אחד, הם רוצים לעזור לילד שלהם לשפר את קשיי הקשב והריכוז שלו, ואת בעיות הלימודים שלו
אבל מצד שני, הם חוששים לתת לו ריטלין או תרופה כימיקלית אחרת,
הם מפחדים שהן יהפכו את הילד שלהם אפאתי, ישפיעו על מצב הרוח שלו, ויגרמו לתופעות לוואי שונות.

חשוב שתדעו:
כ- 85% מהילדים שעברו את סדרת הטיפולים ההומאופתים שיפרו את כושר הריכוז שלהם בצורה משמעותית,
הם מצליחים לשבת בכיתה ולהקשיב למורה, והציונים שלהם השתפרו בהתאם,
ההורים מספרים שההתנהגות שלהם השתנתה לטובה והם יוצרים קשרים חברתיים.
והכי חשוב – שהטיפול טבעי, ללא כימיקליים וללא חומרים מזיקים..

 

"הגענו לאיילת עם עלמה בת החמש, שכבר תויגה כילדה עם הפרעת קשב וריכוז. בהתחלה חשבתי שלא נרגיש בשינוי שיחול בה אך להפתעתי הרבה, אני וגם הסובבים אותה החלו לומר שהילדה התבגרה, נרגעה ושמשהו השתנה. אחרי חודשיים אני ממש מרגישה שהרבה יותר קל לעלמה להקשיב ולהבין מה אני רוצה ממנה, שפת הגוף שלה נרגעה והתקשורת שלנו הרבה יותר נעימה. מאז אני פונה לאיילת עם כל בעיה קטנה ואפילו קבעתי לעצמי פגישת יעוץ. ממליצה בחום להעזר בשירותיה המדהימים של איילת." "לפני מספר שנים הגענו להומאופטיה עקב זה שהאמנו שגוף ונפש חד הם. ההומאופטיה מטפלת בהם מן השורש למזלנו הרב הגענו אל איילת עם אחד הלדים ולא עבר זמן רב וכל משפחתנו עברה לטיפול הומאופטי איילת היא מטפלת מקצועית עם נשמה ענקית קשובה אכפתית ונותנת מענה לכל בעיה המתעוררת אצלנו קלה כבחמורה עלינו לציין את מסירותה הרבה וההענות שלה גם בשעות לא שגרתיות המענה תמיד היה בחיוך סבלנות ובמקצועיות. איילת שיפרה את בריאותינו המשפחתית וכן לאין ערוך את איכות חיינו. אנו ממליצים בחום"

הגעתי אליך דרך הפייסבוק, ראיתי שאת מטפלת הפרעות שונות ובעיות קשב למינהן. ניסיון עם הנושא של ההומיאופתיה כבר היה לי , הרבה שנים הלכתי עם ילדי להומיאופת אחר שנחשב מצוין בתחומו בארץ. אצל ילדי זה לא עבד ולכן הייתי מאוד סקפטית. את אמרת לי שאבוא ואנסה, הבטחת שאם זה לא יעבוד לא יהיו בנינו שום התחייבות. הגענו אליך עם בני הקטן, סיפרנו הכל וקודם כל ולפני הכל קיבלנו יחס מדהים. ישבת איתנו מספר שעות , שאלת , חקרת, ניסית להבין והכל בדרך המיוחדת שלך. יצאנו נפעמים... הבן שלי התחיל מיידית עם הרמדי שנתת לו וההוכחות הגיעו כמעט באופן מיידי, הוא התחיל לישון כמו שצריך ומבחינה חברתית ולימודית ראינו שיפור מדהים. כל ההוכחות הללו החזירו לי את האמונה בטיפול ההומיאופתי בגדול. אז זו הזדמנות באמת להגיד תודה , על האכפתיות והיחס , ועל הילד הרגוע והמקסים שהחזרת לנו. תודה מכל הלב , ליאת

רוצים לדעת אם ההומאופתיה יכולה
לעזור גם לכם?
השארו פרטים ואחזור אליכם.