שירותים

טיפול רגשי הומאופתי לילדים

מיועד לילדים שמתמודדים עם קשיים רגשיים.

 הטיפול מתאים לילדים בכל הגילאים, החל   מתינוקות ועד בני נוער. 

הטיפול ההומאופתי  נותן מענה  במגוון רחב של מצבים רגשיים, ביניהם,  חרדות אצל ילדים, התקפי זעם,  משברים בעקבות גירושין, טראומות ופחדים, קשיי שינה, קשיים חברתיים, ביטחון עצמי ירוד.

הפן הרגשי אצל ילדים מושפע הרבה יותר מאשר אצל מבוגרים, היות והיכולת שלהם לעבד את הרגשות שלהם עדיין לא הבשילה כמו אצל מבוגרים. לכן, אירועים שעבור מבוגרים ייראו כלא משמעותיים, יכולים לקבל אצל הילד עוצמות חזקות המשאירות רושם רב. 

בעיות  רגשיות אצל ילדים יכולות להתבטא במספר אופנים, זה יכול להופיע בצורת  בעיות התנהגות, כגון מופנמות, סגירות או עצבות, או לחילופין כעס ואגרסיביות, אי שקט ועוד..

וזה יכול להופיע כהשפעה פיזית, שהרי גוף ונפש אחד הם, ואז רואים שינויים פיזיים כגון הרטבת לילה, מחלות חוזרות, כאבי ראש, כאבי בטן, קשיים בשינה, הפרעות אכילה ועוד…

תפקיד ההומאופתיה לעזור להם להתגבר על הקושי הרגשי ולחזור לכוח שלהם ולשמחת החיים שלהם.

 ילד בריא הוא ילד צוחק ומבסוט.

הנסיון שלי עם ילדים שהגיעו אלי עם קשיים רגשיים, הוא שבאמצעות הומאופתיה, ניתן לעזור לילד להתגבר על הקושי ולחזור לכוחו. 

ילדים מגיבים טוב מאד להומאופתיה ובדרך כלל מהר. 

למשל מקרה של ילדה שהוריה התגרשו. הגיעה אלי ילדה עצובה שעסוקה כל היום בחוויה הרגשית של גירושי ההורים. היא לא נהנתה משום דבר, לא היתה שמחה והיה לה קשה גם להתרכז בבית הספר. התאמתי לה טיפול הומאופתי שענה על כל הקשיים שלה, וכעבור כמה חודשים, היא החלה לחזור לעצמה, הפסיקה לחשוב כל היום על המצב בבית, חזרה להתרכז בשיעורים ולהיפגש עם חברות, ובגדול, המשיכה הלאה והתרכזה בחייה ולא בגירושי ההורים.  

עם השנים שמתי לב, שרבים מהילדים שחווים קושי להתרכז בבית הספר, מאובחנים עם קשיי קשב וריכוז, כשהבעיה האמיתית אינה פיזיולוגית, אלא קושי רגשי שמעסיק את עולמם כל כך, עד כדי  שמקשה עליהם להתרכז בשיעור או בכל דבר אחר. 

הומאופתיה היא כלי נהדר שעוזר לילדים לחזור לעצמם ולשמחת החיים שלהם.

רוצים לדעת אם ההומאופתיה יכולה
לעזור גם לכם?
השארו פרטים ואחזור אליכם.