ההבדל בין תרופות רופא לתהליך ההומיאופתי

ניתן לומר כי ישנם שלושה הבדלים עיקריים בין ההומיאופתיה לבין התרופות הקונבנציונליות של הרופא.

ההבדל הראשון

תרופות קונבנציונליות ניתנות כמענה לסימפטום ממנו סובל האדם, למשל, אדם הסובל מכאב ראש מקבל אחת מבין מספר תרופות המיועדות להקל על כאב הראש, כאשר זה מופיע.

התרופה פועלת באופן מקומי כך שתשכך את הכאב לאותו כאב ראש בלבד וכאשר כאב הראש מופיע שוב, נאלץ האדם לקחת שוב את התרופה, וכך הלאה..

התרופה לא נותנת מענה לטווח הארוך בכדי לפתור את בעיית כאבי הראש, אלא נותנת פתרון מקומי בלבד.  הבעיה לא נפתרה, כאבי הראש ימשיכו להופיע שוב גם בעוד יומיים או בעוד שבועיים.

הומיאופתיה לעומת זאת, פועלת באופן שונה לחלוטין. בעזרת הומיאופתיה מתחולל שינוי פנימי באדם כך שמופעלים כוחות הריפוי הפנימיים של האדם בכדי לאזן ולהשיב את הבריאות.

ההומיאופתיה אינה תרופה לכאבי ראש. היא תכשיר טבעי שנועד לעורר את כוחות הריפוי הפנימיים של האדם בכדי להשיב לו בריאות מלאה ולכן התכשיר ההומיאופתי אינו מיועד לפתור את כאב הראש הספציפי אלא נועד לחולל תהליך שבו בהדרגתיות הגוף ירפא את עצמו ויפתור את הבעיה ממנה סובל האדם לטווח הרחוק.

הניסיון מראה שאנשים שעברו תהליך הומאופתי חוו שיפור הדרגתי עד לתוצאה של ריפוי מתמשך וקבוע.

נשים שהגיעו לטיפול הומאופתי, כאשר הן סובלות מכאבי ראש או מיגרנות בתדירות גבוהה, של פעמיים שלוש בשבוע,  מדווחות כי כבר לאחר כמה שבועות החל שיפור הדרגתי שהלך וגדל עד לכדי מצב בו מופיע כאב ראש קל אחת לחודש.

ההבדל השני

התכשיר ההומיאופתי מותאם לכל אדם באופן אישי בתהליך של אבחון מקצועי ומקיף, הלוקח בחשבון סך של מאפיינים, ובהם מאפייני כאב הראש שלך ומאפיינים נוספים המייחדים אותך כאדם.

ברפואה הקונבנציונלית לעומת זאת, נשים הסובלות מבעיה זהה תקבלנה בדרך כלל את אותה התרופה.

לפיכך, בהומיאופתיה, עשר נשים הבאות עם תלונה על כאבי ראש, יקבלו, קרוב לוודאי, עשרה תכשירים שונים, כל אחת בהתאם לסימנים הייחודיים של  כאב הראש שלה – האחת סובלת מכאבי ראש סמוך למחזור, האחרת בשהייה ממושכת בשמש, ואחת נוספת כתגובה לעומס ולחץ  וכד', וכן בהתאם למאפיינים הייחודיים של אותה אישה כאדם – האחת טיפוס מופנם יחסית והאחרת קלילה ופתוחה יותר וכד'.

אין שני אנשים זהים ולפיכך אין שני כאבי ראש זהים! כל אדם עולם ומלואו.

הבדל שלישי ואחרון

התכשיר ההומיאופתי אינו תרופה ולכן אינו מכיל כימיקלים מזיקים אשר עלולים לפגוע באיברי הגוף ולסכן את בריאותך לטווח הארוך. מחקרים רבים מצביעים על קשר בין נטילה ממושכת של תרופות לבין נזק לכבד או לכליות כמו כן, לתכשיר ההומיאופתי אין תופעות לוואי.

התכשיר ההומיאופתי הנו תמצית טבעית המופקת בתהליך מבוקר,מפוקח ומאושר על ידי משרד הבריאות, במעבדות שהוסמכו לכך, כדוגמת מעבדת "סופר פארם פרופשיונל" השייכת לרשת "סופר פארם" הידועה ומספקת תכשירים הומאופתים לכל סניפי "סופר פארם" בארץ.

אם החלטת שדי לך לחיות עם כאבי ראש על בסיס קבוע, ואת מחפשת פתרון אמיתי לבעיה, את מוזמנת לפנות אלי ולבחור לחיות אחרת.

בברכת בריאות שלמה, איילת כהן, הומאופתית

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *